Dobré praxe, komunikační dovednosti

Dříve nebo později se před rodiči vyvstává otázka přijetí jejich dítěte do školky. Pokud do té doby dítě celou dobu trávil s mámou, pak se nyní bude muset zvykat na nové prostředí, kolektiv, . Je to velký stres pro drobky, takže příprava na je třeba dělat v předstihu, alespoň měsíc.

Strávit zkoušku života: turistika, zábavné hry spolu s dalšími vesnice. Dítě je vhodné naučit některých bodech autonomie. Například, na nočník, a kalhoty, praní rukou po ulici a před jídlem. bude výuka zdvořilosti se seniory a dětmi.

Dobré praxe, komunikační dovednosti s vrstevníky je vývojové centrum pro děti, jako je tento. Děti, které nějaký čas měli podobné jméno, rychlejší ve školce.Nicméně, ne všichni rodiče si mohou dovolit poslat dítě na toto centrum, tak je možné prostě častěji chodit na návštěvu k rodinám s a na dětská hřiště.

V žádném případě není dítě na zahradě, protože “všechno chodí”. Strávit rozhovor, , že lidé čekají na vaši pomoc při práci. Řekněte nám, co zajímavého dítě uvidí ve školce, společně přijít s plány na večer. Určitě dejte najevo, že jste velmi rád svého a budete celý den na něj nudit. Sadiq – to není tvrdé práce, a vzrušující zábava.

Obvykle agentury nabízejí rodičům pro začátek jeden – dva týdny dítě v skupinu na několik hodin denně. Za tu dobu dítě zvykne na nové prostředí, dovede seznámení se s ostatními chlapci a děvčaty.

Po přechodu na běžnou skupinu poprvé, snažte se co nejvíce pozornosti věnovat svému po večerech a víkendech. Neměl by cítit opuštěný.

Pokud však u vašeho dítěte se objevily nějaké problémy v chování po návštěvě mš, pak můžete vyzkoušet některé metody pro jejich vyhlazení:

dejte další “volno” od školky během týdne;

veďte dítě není od rána, ale k důležitým činnostem (hudební a posilování, cvičení);

v případě obtíží v komunikaci s vrstevníky, přijďte s dítětem, než všichni;

zapojte se spolu s ním tradici pravidelně se bavit děti a pečovatele něco chutné;

udělej fotky celé skupiny a rozdávat je každému dítěti tak, všichni se seznámili s navzájem;

čas od času pozvat k sobě na návštěvu děti ze skupiny a jejich rodiče;

navštivte dětského psychologa.

Sponzor článok: Poľský obchod s firanki dla dzieci a rovnaký obchod pre kielientów Slovensko – detský stôl a Ceska Republika – postele z masivu