Zbliża się najważniejszy dla “Lokomotywa”

Zbliża się najważniejszy dla “Lokomotywy” mecz ze spartakiem, w nim, jak w każdej innej grze, wiele będzie zależeć od ofensywnego potencjału drużyn. Główną miarą atakujących gry drużyny – to naturalnie bramki, wynikające z realizowanych sytuacji podbramkowej. Na drugie miejsce, ja bym postawił niezrealizowane, ale jakościowo utworzone wyraźne asysty chwile. Odpowiednio gracze, najczęściej uczestniczące w takich momentach są najbardziej kreatywny, pomocny i dobrze wpisane w taktyczne schemat polecenia.

Oglądając wszystkie mecze lokomotiwu moskwa w tym roku kalendarzowym (i nie tylko w tym), będę wymieniał wszystkich uczestników potencjalnie pomaga i realizowanych wydarzeń tej drużyny, przetworzył związek występowania od typu i kierunku ataku, a także dane.

Kilka ciekawych wyniki tego mini-badania oferowane waszej uwadze.

1.Pomimo zarzuty w “” były sztab szkoleniowy “Loko”, podobno on sam powolutku boże grę drużyny. Jeśli w sezonie 2015/2016 ilość sytuacji podbramkowej utworzonych przez nie za pomocą indywidualnego umiejętności i standardów, określała tylko 69,4% (134 193 punktów od ogólnej liczby punktów drużyny, w 2016 roku, bez uwzględnienia pasuje do jesiennej części, ale z uwzględnieniem pasuje do rozpoczęcia nowego sezonu, to wyniósł 73,6% (64 87 punktów), to w sezonie 2016/2017 na razie w ogóle 82,1% (23 z 28 punktów).

2.Najczęściej, w 2016 roku, dzięki indywidualnemu umiejętności, tworzył asysty odcinki (4 razy), jednak to nie przeszkodziło mu stać się bardziej przydatne dla tworzenia, niż . brał udział w 21-m momencie za 678 minut na boisku, u Alana 14 punktów za 813 min. Z całej grupy ataku rzadziej wszystkich uczestniczył w punktacji epizodach, które pojawiły się w wyniku kontrataku (pod uwagę nie są brane Ignatiew i Maicon, którzy spędzili zbyt mało czasu gry na boisku).

3.Początkujących “Lokomotywy” fani już rzucili się ochrzcić 2.0, jednak, aby wyświetlić cyfry rosjanin jeszcze będzie dobry potu. Rzecz w tym, że Petar mało widoczny, ale bardzo przydatny w budowie. Z 18 bramek klubu w 2016 roku, sześć na koncie, serb, a to, między innymi, tak samo jak i u , i tyle, jak łatwo obliczyć, jak u całej reszty zespołu. Dodajmy do tego udział w 27 z 87 sytuacji podbramkowej zespołu, a także siedem, tak zwanych, potencjalnie asyst w tych momentach i otrzymamy dokładny portret napastnika współudziału . Potrafi czy pokaż choć to? Hmm…czas pokaże.

Zobacz tez: recenzje bukmacherow